دوشنبه , ۳ اردیبهشت ۱۴۰۳
فعالیت ساده و جالب

معرفی۲۱ فعالیت ساده و جالب برای خوش گذرانی با خانواده

تقویت پیوند خانوادگی تان نباید مشکل داشته باشد، فعالیت های سرگرم کننده زیادی وجود دارند که می توانند خاطرات شاد بسیاری را ایجاد کنند، به شما کمک کنند که بهتر یکدیگر را بشناسید و اجازه دهید دنیا را به روش های جدید تجربه کنید. برای کمک به شما، در این بخش از خانواده پلاس نمناک لیستی از ۲۱ فعالیت جالب و ساده را تهیه کردیم که با اعضای خانواده انجامشان دهید

۱- بازی های ساده ولی جذاب انجام دهید

بازی های ساده ولی جذاب انجام دهید

بازی ها سنتی، مطمئناً، و شاید حتی کمی خارج از مکان خودتان در عصر تلفن های هوشمند و کنسول های بازی می تواند خوب باشد. اما بازی های صفحه ای مثل شطرنج – منچ و..، نوع متفاوتی از روابط اجتماعی را ارایه می دهند.

۲- به پیک نیک بروید از فعالیت های ساده و جالب خانوادگی

 به پیک نیک بروید از فعالیت های ساده و جالب خانوادگی

رفتن به هوای تازه برای لذت بردن از پیک نیک چیزی از یک هنر گم شده است. با اینکه ممکن است زنبورها یک مشکل باشند، و پشه ها در تابستان شما را اذیت کنند، اما هنوز هم حس آرامش و فرصتی برای جبران کردن برخی از مشکلات خانگی وجود دارد.البته برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله معایب اختلاف طبقاتی را بخوانید.

۳- یک صندوقچه پر از خاطرات تهیه کنید

یک صندوقچه زمان تهیه کنید تا برای آینده مخفی شود.سپس می توانید برای یک دهه آن را چال کنید و ببینید که چه خاطراتی می تواند برایتان پیش بیاید.باز کردن آن می تواند برخی احساسات قوی را برایتان ایجاد کند.

۴- با هم مطالعه کنید

با هم مطالعه کنید

مطالعه برای رشد شخصی ضروری است، این امر تحریک ذهنی، امداد رسانی استرس، بهبود حافظه و بهبود واژگان را فراهم می کند.این هم جالب است که هر شب داستانی برای کودکان تان بخوانید، این یک سرگرمی خانوادگی محبوب است که می تواند خاطرات مثبت زیادی را ایجاد کند.البته برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله صمیمیت در خانواده را بخوانید.

حتما بخوانید  بررسی تغذیه و سلامت کودکان + معرفی و آشنایی با بهترین مکمل غذایی کودک بر اساس سن، وزن و قد که باید بشناسید

۵- کاردستی درست کنید

صنایع دستی و کار دستی ها راهی درخشان برای بیان خلاقیت هستند. اما همانطور که شما باید بعنوان یک تیم عمل کنید، این یک فرصت عالی برای خانواده ها است تا از ایجاد چیزی با هم لذت ببرند.

 کاردستی درست کنید

۶- سرگرمی کودکان خود را بیابید

چه آن ها بازی های ویدئویی بازی می کنند یا یک سری کتاب می خوانند که به طور معمول از همه اینها دوری می کنید، آگاه بودن از سرگرمی های فرزندان تان می تواند مزایای زیادی داشته باشد.البته برای کسب اطلاعات بیشتر میتوانید مقاله اهمیت شغل در زندگی خانوادگی و اجتماعی را بخوانید.

۷- باهم فیلم ببینید از فعالیت های ساده و جالب

اکثر مردم فیلم دیدن را دوست دارند . جادوی سینما می تواند مردم را به روش های غیر منتظره ای متحد کند. بنابراین خودتان یک شب برنامه فیلم دیدن را برنامه ریزی کنید، کمی پاپ کرن را آماده کنید، و همراه اعضای خانواده تان فیلم ببینید.

۸- داوطلب شوید

اگر فرصت کافی برای شرکت در فعالیت های داوطلبانه را دارید حتما همراه خانواده ی خود برای این کار قدام کنید . با عضویت در یک موسسه یا .. که با اهداف خیرخواهانه فعالیت هایی انجام میدهند ، خود و خانواده تان را در مسیر مثبت سرگرم کنید.

۹- آشپزی کنید

آشپزی کنید

پخت و پز یک سرگرمی فوق العاده و بسیار ارزشمند است، به عنوان یک فعالیت خانوادگی، این یک تمرین شخصیتی، سرگرم کننده و با مهارت است.برخی دستور العمل های جدید را امتحان کنید و مانند یک تیم با هم کاری کنید – پخت خود را تکمیل کرده و سپس یک دستور العمل جدید را امتحان کنید.

حتما بخوانید  معرفی کیپ تاون، دروازه‌ای به طبیعت وحشی آفریقا

۱۰- دورهمی بگیرید

با داشتن یک دورهمی ، یک سرگرمی عالی را ایجاد خواهید کرد – این گونه شما شانس بزرگی برای گپ زدن یا لذت بردن به عنوان یک خانواده را دارید.

۱۱- برای داشتن فعالیت ساده و جالب میتوانیدبه پیاده روی بروید

این می تواند گردشی در اطراف محل و یا سفر به حومه شهر باشد.در هر صورت راه رفتن فواید سلامتی زیادی دارد – کاهش وزن، سیستم عروقی و ریه بهتر (که قلب و ریه)، اهداف متفکرانه، شما می توانید برخی از مناظر را ببینید؛ و در تمامی مدت فرصت ایده آل برای صحبت کردن با اعضای خانواده خود دارید.

برای داشتن فعالیت ساده و جالب میتوانیدبه پیاده روی بروید

۱۲- یک گزینه جدید انتخاب کنید

برنامه تعطیلات آخر هفته خود را با سفر به جایی جدید حفظ کنید. این می تواند وسوسه انگیز باشد که مدام به جایی بروید که در آن ویلا داشته باشید و یا از آنجا آشنایی کامل را داشته باشین، اما خوب است که به مکان های جدید بروید و با همه ی آنها آشنا شوید اما حرکت بعدی تان در خارج از کشور با یک مقصد جدید می تواند روتین شما را احیا کند و خانواده تان را با محیط هیجان انگیز جدیدی برای اکتشاف فراهم کند.

۱۳- به دیدن پدر و مادر بزرگ بروید

برای گذراندن تعطیلات آخر هفته تنبل هستید؟ به دیدن پدر و مادر بزرگ خود بروید، این فرصتی است برای بچه های شما که درباره زندگی و میراث خود یاد بگیرند.مطمئناً این یکی از مهم ترین کارهایی است که می توانید با خانواده انجام دهید – شانسی برای پیوند با نسل های متعدد!

به دیدن پدر و مادر بزرگ بروید

۱۴- مهمانی ساده برگزار کنید

دوستانتان را برای مهمانی شام دور هم جمع کنید. اجتماعی شدن راهی خوب برای کودک تان است تا دوستان جدیدی پیدا کنند، که می تواند منجر به فرصت های جدید اجتماعی در آینده شود.در حالی که دیدن کودکان تان عالی است.

حتما بخوانید  آشنایی با فعالیت‌هایی سرگرم‌کننده برای دوران بارداری

۱۵- به دیگران آموزش دهید

مهارت های شما برای چه خوب است؟ می توانید حرف بزنید؟ آیا شما یک بازی کن کینکت باهوش هستید و به دنبال آن هستید که مهارت های خود را به نمایش بگذارید؟

خوب این چیزی نیست که شما را برای جلب توجه خانواده تان نگه دارید. داشتن یک شور و اشتیاق مشترک راهی خوب برای سپری کردن کمی خوش گذرانی، کیفیت و زمان تولیدی است.

۱۶- کارهای هنری انجام دهید که فعالیت ساده و جالبی است

کارهای هنری انجام دهید که فعالیت ساده و جالبی است

جنبه خلاق خانواده خود را بالا بیاورید، یک کاغذ سفید ساده و چند مداد رنگی بخرید و یکدیگر را به چالش بکشید تا چیز دیدنی ایجاد کنید.

۱۷- یک چیز جدید را با هم یاد بگیرید

البته، شما هم چنین می توانید یک مهارت جدید را به طور کامل یاد بگیرید. به آینده فکر کنید، ممکن است بخواهید اصول کدگذاری وب را یاد بگیرید.

همچنین سایت هایی مانند سایت نمناک وجود دارند که در آن ها می توانید انواع زیادی از موضوعات را با سرعت خود یاد بگیرید و در عین حال برای پیوند خانوادگی عالی است، می توانید کودکان خود را با برخی مهارت های لازم آشنا کنید.

۱۸- به اردوی خانوادگی بروید

کودکان بیشتر به ابزار خود عادت کرده اند و ممکن است نیاز به متقاعد کردن داشته باشند، اما سفر کمپینگ ضروری است. برای هر خانواده – سفری به بیابان برای برپایی اردو، آشپزی در اطراف آتش، و لذت بردن از مناظر روستایی بسیار هیجان انگیز خواهد بود. استراحت، سرگرمی و شانس بزرگی برای کودکان تان است که برای مدتی از زندگی عادی دور شوند.

حتما بخوانید  معرفی ۲۰ انیمیشن جذاب و آموزنده مناسب کودکان که آن‌ها را سرگرم می‌کند

اگر چادر زدن خیلی ابتدایی به نظر می رسد، درجه بالاترش را امتحان کنید. این می تواند اردو زدن پر زرق و برق باشد.

۱۹- آلبوم عکس پر کنید فعالیتی ساده و جالب است

خاطرات خانوادگی خود را در یکی از این آلبوم ها ذخیره کنید شما می توانید برخی آلبوم های زیبایی را به صورت آنلاین بخرید، این آلبوم ها فقط منتظر شما هستند تا آن ها را با خاطرات پر کنید.

 آلبوم عکس پر کنید

۲۰- برای داشتن فعالیت ساده و جالب ، حیاط خانه تان را با صفا کنید

باغبانی، استراحت کردن، پاداش دادن و آموزش دادن به کودکان در مورد دنیای طبیعت زیباست.بر روی زمین کار کنید، سخت کار کنید تا یک باغ زنده بسازید، و در یک دفترچه خاطرات پیشرفت خود را داشته باشید (یا، یک وبل.گ).

۲۱- یک فعالیت ساده و جالب ،بازی فکری را امتحان کنید

در این بازی چیز عجیب و غریبی وجود دارد، طبق تجربیاتم در زمان کودکی، همیشه سفرهای طولانی با ماشین فوق العاده بود.به سادگی به چیزی فکر کنید که می توانید ببینید، پس خانواده تان می تواند به تدریج آن را حدس بزنند. این بازی برای سفره ای طولانی اتومبیل عالی است.

سخن پایانی

شما در این مقاله با فعالیت ساده و جالب برای خوش گذرانی با خانواده آشنا شدید.همچنین از ۲۱مورد فعالیت ها آگاه شدید.اگر سوال یا نظری دارید آن را در کامنت مطرح کنید تا در اسرع وقت توسط ما جواب داده شود.

پیشنهاد ما به شما

سرگرمی دوران بارداری

آشنایی با فعالیت‌هایی سرگرم‌کننده برای دوران بارداری

سرگرمی های دوران بارداری برای خانم ها بسیار مهم است. بارداری شاید در ابتدا دورانی …

دیدگاهتان را بنویسید